Internetový obchod - E-shop

Tento internetový E-shop je vhodný pro začínající obchodníky, nebo pro nabízení maloobbrátkového zboží, kdy jsou pro Vás jiné komerční E-shopy drahé pro dlouhodobé provozování.
Zde Vám nabízím E-shop za jednu cenu, žádné měsíční poplatky, pokud si jej budete administrovat sami.

Novinky

04.02.2017
Nová prezentace Akademie HUSPOL

04.11.2016
Nová prezentace sběratelského eshopu www.pozoruhodnedarky.cz

24.09.2016
Nový eshopu www.tonery-office.eu

Základní vlastnosti

E-shop obsahuje modul správy, kdy Vám umožňuje vkládání a editace zboží. Tvoříte si menu, které je možno doplnit SEO tagy pro správnou optimalizaci. Vidíte seznam zákazníků a jejich objednávky. Při vyřizování objednávky chodí zákaníkům notifikační emaily. Součástí je i základní statistika o prodejnosti zboží.

Nakupování je možné i bez registrace, po registraci zákazníka mu můžete nastavovat slevy. Registrovaný zákazník vidí své objednávky, jejich stav, může si stahovat vytvářené faktury v pdf.

Systém je modifikovatelný podle přání zákazníka. Každá instalace je prvotně nastavena a optimalizována podle prodávaných produktů. To umožňuje lepší a rychlejší vstup do internetového světa obchodu.

Aplikace je kompatibilní se systémy www.zbozi.cz a www.heureka.cz, umožňuje jejich párování do katalogů, implementování jejich systémů ověřování, spokojenosti, vždy podle aktuální specifikace. Stránky jsou validní podle mezinárodních standardů W3C pro XHTML a CSS.

Nabídka E-shopu

Nabízím implementaci mého E-shopu. Součástí implementace je zajištění domény a webhostingu. Dále úprava grafiky a identifikace obchodníka, SEO analýza. Připojení na servery www.zbozi.cz a www.heureka.cz.

Cena je určována podle složitosti úprav dohodou.